TABBUKA NEDİR?  
 
Tabbuka mağazalar ve sosyal alanlar için tasarlanmış, düşük maliyetli bir içerik görüntüleme sistemidir. Normal A4 baskılarla yapılan, plexi ya da ayaklı tutucu içine konulan her tür tanıtımı renkli olarak yapmayı sağlar.

Günümüzde, alışveriş merkezi, havaalanı gibi birçok mekanda karşımıza çıkan içerik görüntüleme sistemleri, televizyon ya da bilgisayar destekli ekranlar ile kurulmakta ve yüksek donanım maliyeti getirmektedir. 

Tabbuka, sadece resim ve film göstermek üzere dizayn edilmiş basit bir LCD kutudur. İşletim sistemi lisansı olmaması, çok basit mimari yapısı Tabbuka'yı maliyet ve teknik bakım açısından rakipsiz kılmaktadır.

Kablosuz bağlantı ile merkezden indirdiği resim ve diğer içeriği göstermek üzerine tasarlanmış bir kurgusu vardır. Şifreli kablosuz bağlantı harici müdahalelere imkan vermediğinden sosyal mekanlarda kullanıma uygundur.

Yapılan araştırmalar, müşterilerin %75'inin satın alma kararlarını mağaza içinde o anda verdiğini göstermektedir. Bu açıdan, Tabbuka, promosyonların duyurulması, kampanya tanıtımları için ideal bir mecradır.

Tabbuka'yı tek olarak satın alıp, internet üzerinden yönetebileceğiniz gibi, zincir mağaza yapısı içerisinde tek merkezden ya da tüm şubelerinizden yönetebilirsiniz. Her durumda kullanılan arayüz ile sisteme girdiğiniz, resim, ürün adı, fiyatı gibi afiş faktörleri sizin istediğiniz şablonda birleştirilip görüntülenir.

Farklı arayüzler ile, tarife, program gibi içerik görüntülemek de mümkündür.

Ekran boyutu 12" dir (A4 Dosya kağıdı ebatlarında) İstenirse daha büyük boyutlarda da ekran kullanılabilir. Ancak büyük boyutlarda ekran kullanıldığında çözünürlüğün tatmin edilebilir olması için ekranların PC ile birlikte kullanılması gerekmektedir. Herhangi marka ve boyutta LCD veya Plazma ekranlar kullanılabilir.
 
 
 
Tabbuka System
Fiyat ve promosyonları görüntülemenin en kolay yolu

VİDEO
Sıkça Sorulan Sorular
Bize sıkça sorulan sorular başlık ve cevapları...

DEVAM
Hakkımızda
Şirketimiz 1999 senesinde kurulmuştur...

DEVAM
 
 
Copyright 2012 ® TABBUKA - Denker Elektronik Ltd.Şti. | Tüm Hakları Saklıdır.